Громадська акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти."

17 жовтня 2019 року в ЗОШ№29 було проведено громадську акцію " Запобігти. Врятувати. Допомогти".

Захід було організовано для учнів 5-6 класів ЗОШ№29 та ЗОШ№87.

Агітбригада ЗОШ№29 " Безпечний квартал" ще раз нагадала про правила пожежної безпеки та правила безпечної життєдіяльності. У гості до учнів завітали рятувальники.

Працівники ДСНС в Запорізькій області головний інспектор з пожежної безпеки Моргун Р.С. та провідний інспектор з пожежної безпеки Шевцов В.Р.

Громадська акція "Запобігти. Врятувати. Допоомгти" проводиться службою ДСНС України з 2004 року. Головним завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки,роз'яснення питань безпеки життєдіяльності,популярізація професії рятувальника.

Коментарi