«Від творчого вчителя – до творчого учня»
Учасники дистанційного районого конкурсу фахової майстерностівчителів закладів загальної середньої освіти «Від творчого вчителя – до творчого учня»
Номінація | Прізвище, ім’я, по батькові, (контактний телефон) | Місце роботи | Тема роботи |
1. «Вчитель Нової української школи» | Сич Олена Олександрівна 0680798242 | Запорізька гімназія №29 | Цикл уроків «Навчання грамоти» в 1 класі. |
https://drive.google.com/drive/folders/1I7ztbWJtkC2i71FoHODd81bqYTdJ4b0G?usp=sharing | |||
Демиденко Ганна Володимирівна 0688862103 | Запорізька гімназія №29 | ЯДС в 4 класі «Які скарби приховує Азовське море» | |
https://drive.google.com/drive/folders/1LiU-56WvtiC0xlp5Slp2EMwqrP7eKvW7?usp=sharing | |||
2. «Нова українська школа: Дидактичне наповнення» | Юрченко Тетяна Володимирівна 0681799783 | Запорізька гімназія №29 | Цикл уроків з предмету «Інформатика». Тема «Інформація» |
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing | |||
Цинкуш Надія Валентинівна 0982386845 | Запорізька гімназія №29 | Цикл уроків з предмету «Мистецтво». Тема «Види і мова мистецтва» з предмету «Технології» «Творче застосування традиційних і сучасних технологій декоративно-ужиткового мистецтва. Виготовлення листівки». | |
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing | |||
3. «Нова українська школа: викладання навчальних предметів» | Юрченко Тетяна Володимирівна 0681799783 | Запорізька гімназія №29 | «Викладання інформатики в 2-4 класах за стандартами НУШ в умовах дистанційного навчання» |
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing | |||
Цинкуш Надія Валентинівна 0982386845 | Запорізька гімназія №29 | Використання інноваційних технологій на дистанційних уроках Мистецтва в 5 класі в умовах реалізації Концепції НУШ. | |
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing | |||
4. «Інклюзивна освіта: впевнені кроки» | Приходько Альона Сергіївна 0502949503 | Запорізька гімназія №29 | «Залучення учнів із особливими потребами до вивчення фізики в умовах дистанційної освіти засобами інтерактивних технологій» |
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing | |||
Єгоркіна Раїса Іллівна 0957222829 | Запорізька гімназія №29 | Сучасні підходи для формування та розвитку мовного інтересу дитини з ООП в умовах НУШ (1-4 класи) | |
https://drive.google.com/drive/folders/1mb-lrmCl15pLEdWHDLFHCN7LEiUXoq-N?usp=sharing | |||
5. «Методична розробка дистанційного або змішаного уроку» | Гіза Олена Анатоліївна 0987478568 | Запорізька гімназія №29 | Розробка змішаного уроку ЯДС «Як зберегти природу» |
https://drive.google.com/drive/folders/10zMIzdW5XoG-UHFQadW1ec3BXxIeLLCD?usp=sharing | |||
Приходько Альона Сергіївна 0502949503 | Запорізька гімназія №29 | Розробка дистанційного уроку фізики. Тема «Виштовхувальна сила в рідинах і газах. Закон Архімеда» | |
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing | |||
6. «Галерея інноваційних здобутків» | Попов Олександр Вікторович 0500679280 | Запорізька гімназія №29 | «Розвиток фізичних якостей, засобами нейрогімнастики» |
https://drive.google.com/drive/folders/1c5bFnS73Y71i7S4uoCJuUlCVLcOs2q8r?usp=sharing | |||
Ленчик Ірина Олександрівна 0954974628 | Запорізька гімназія №29 | «Читацький тренажер як засіб формування зорового сприйняття і звукового образу прочитаного» | |
https://drive.google.com/drive/folders/154JkcT_GW_hgQTbBPjUazGxQtcBvXqi_?usp=sharing |
Посилання на роботи учасників конкурсу
Номінація «Вчитель Нової української школи»
1. Демиденко Ганна Володимирівна
https://drive.google.com/drive/folders/1LiU-56WvtiC0xlp5Slp2EMwqrP7eKvW7?usp=sharing
2. Сич Олена Олександрівна
https://drive.google.com/drive/folders/1I7ztbWJtkC2i71FoHODd81bqYTdJ4b0G?usp=sharing
Номінація «Нова українська школа: Дидактичне наповнення»
3. Юрченко Тетяна Володимирівна
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing
4. Цинкуш Надія Валентинівна
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing
Номінація «Нова українська школа: викладання навчальних предметів»
5. Юрченко Тетяна Володимирівна
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing
6. Цинкуш Надія Валентинівна
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing
Номінація «Інклюзивна освіта: впевнені кроки»
7. Приходько Альона Сергіївна
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing
8. Єгоркіна Раїса Іллівна
https://drive.google.com/drive/folders/1mb-lrmCl15pLEdWHDLFHCN7LEiUXoq-N?usp=sharing
Номінація «Методична розробка дистанційного або змішаного уроку»
9. Гіза Олена Анатоліївна
https://drive.google.com/drive/folders/10zMIzdW5XoG-UHFQadW1ec3BXxIeLLCD?usp=sharing
10. Приходько Альона Сергіївна
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing
Номінація «Галерея інноваційних здобутків»
11. Попов Олександр Вікторович
https://drive.google.com/drive/folders/1c5bFnS73Y71i7S4uoCJuUlCVLcOs2q8r?usp=sharing
12. Ленчик Ірина Олександрівна
https://drive.google.com/drive/folders/154JkcT_GW_hgQTbBPjUazGxQtcBvXqi_?usp=sharing