Учасник Конкурсу "Від творчого вчителя - до творчого учня" Бадя Оксана Русланівна, учитель англійської мови, тема: "Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови для розвитку пізнавальних інтересів в контексті вимог сьогодення". Номінація "Нова Українська школа: Викладання навчальних предметів"

Учасник Конкурсу "Від творчого вчителя - до творчого учня" Гніпа Олена Іванівна, учитель початкових класів, тема: "Урок доброти та посмішки". Номінація "Нова Українська школа: Дидактичне наповнення" (посилання на презентацію)

Учасник Конкурсу "Від творчого вчителя - до творчого учня" Регеда Діана Олександрівна, учитель початкових класів, тема: "Використання сучасних освітніх технологій в умовах Нової Української школи". Номінація "Вчитель Нової Української Школи" (посилання на роботу,