«Від творчого вчителя – до творчого учня»

Учасники дистанційного районого конкурсу фахової майстерностівчителів закладів загальної середньої освіти «Від творчого вчителя – до творчого учня»

Номінація Прізвище, ім’я, по батькові, (контактний телефон) Місце роботи Тема роботи
1. «Вчитель Нової української школи» Сич Олена Олександрівна 0680798242 Запорізька гімназія №29 Цикл уроків «Навчання грамоти» в 1 класі.
https://drive.google.com/drive/folders/1I7ztbWJtkC2i71FoHODd81bqYTdJ4b0G?usp=sharing
Демиденко Ганна Володимирівна 0688862103 Запорізька гімназія №29 ЯДС в 4 класі «Які скарби приховує Азовське море»
https://drive.google.com/drive/folders/1LiU-56WvtiC0xlp5Slp2EMwqrP7eKvW7?usp=sharing
2. «Нова українська школа: Дидактичне наповнення» Юрченко Тетяна Володимирівна 0681799783 Запорізька гімназія №29 Цикл уроків з предмету «Інформатика». Тема «Інформація»
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing
Цинкуш Надія Валентинівна 0982386845 Запорізька гімназія №29 Цикл уроків з предмету «Мистецтво». Тема «Види і мова мистецтва» з предмету «Технології» «Творче застосування традиційних і сучасних технологій декоративно-ужиткового мистецтва. Виготовлення листівки».
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing
3. «Нова українська школа: викладання навчальних предметів» Юрченко Тетяна Володимирівна 0681799783 Запорізька гімназія №29 «Викладання інформатики в 2-4 класах за стандартами НУШ в умовах дистанційного навчання»
https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing
Цинкуш Надія Валентинівна 0982386845 Запорізька гімназія №29 Використання інноваційних технологій на дистанційних уроках Мистецтва в 5 класі в умовах реалізації Концепції НУШ.
https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing
4. «Інклюзивна освіта: впевнені кроки» Приходько Альона Сергіївна 0502949503 Запорізька гімназія №29 «Залучення учнів із особливими потребами до вивчення фізики в умовах дистанційної освіти засобами інтерактивних технологій»
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing
Єгоркіна Раїса Іллівна 0957222829 Запорізька гімназія №29 Сучасні підходи для формування та розвитку мовного інтересу дитини з ООП в умовах НУШ (1-4 класи)
https://drive.google.com/drive/folders/1mb-lrmCl15pLEdWHDLFHCN7LEiUXoq-N?usp=sharing
5. «Методична розробка дистанційного або змішаного уроку» Гіза Олена Анатоліївна 0987478568 Запорізька гімназія №29 Розробка змішаного уроку ЯДС «Як зберегти природу»
https://drive.google.com/drive/folders/10zMIzdW5XoG-UHFQadW1ec3BXxIeLLCD?usp=sharing
Приходько Альона Сергіївна 0502949503 Запорізька гімназія №29 Розробка дистанційного уроку фізики. Тема «Виштовхувальна сила в рідинах і газах. Закон Архімеда»
https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing
6. «Галерея інноваційних здобутків» Попов Олександр Вікторович 0500679280 Запорізька гімназія №29 «Розвиток фізичних якостей, засобами нейрогімнастики»
https://drive.google.com/drive/folders/1c5bFnS73Y71i7S4uoCJuUlCVLcOs2q8r?usp=sharing
Ленчик Ірина Олександрівна 0954974628 Запорізька гімназія №29 «Читацький тренажер як засіб формування зорового сприйняття і звукового образу прочитаного»
https://drive.google.com/drive/folders/154JkcT_GW_hgQTbBPjUazGxQtcBvXqi_?usp=sharing

Посилання на роботи учасників конкурсу

Номінація «Вчитель Нової української школи»

1. Демиденко Ганна Володимирівна

https://drive.google.com/drive/folders/1LiU-56WvtiC0xlp5Slp2EMwqrP7eKvW7?usp=sharing

2. Сич Олена Олександрівна

https://drive.google.com/drive/folders/1I7ztbWJtkC2i71FoHODd81bqYTdJ4b0G?usp=sharing

Номінація «Нова українська школа: Дидактичне наповнення»

3. Юрченко Тетяна Володимирівна

https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing

4. Цинкуш Надія Валентинівна

https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing

Номінація «Нова українська школа: викладання навчальних предметів»

5. Юрченко Тетяна Володимирівна

https://drive.google.com/drive/folders/1SJztbyWN_N8BoXPADFA9dY6as08ocLFc?usp=sharing

6. Цинкуш Надія Валентинівна

https://drive.google.com/drive/folders/1Qrw5K06PX63gMlFZdYNT4dQmufT_KZQ9?usp=sharing

Номінація «Інклюзивна освіта: впевнені кроки»

7. Приходько Альона Сергіївна

https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing

8. Єгоркіна Раїса Іллівна

https://drive.google.com/drive/folders/1mb-lrmCl15pLEdWHDLFHCN7LEiUXoq-N?usp=sharing

Номінація «Методична розробка дистанційного або змішаного уроку»

9. Гіза Олена Анатоліївна

https://drive.google.com/drive/folders/10zMIzdW5XoG-UHFQadW1ec3BXxIeLLCD?usp=sharing

10. Приходько Альона Сергіївна

https://drive.google.com/drive/folders/1pfEJnll0UqBA760qbMYyolnGU4hhajZk?usp=sharing

Номінація «Галерея інноваційних здобутків»

11. Попов Олександр Вікторович

https://drive.google.com/drive/folders/1c5bFnS73Y71i7S4uoCJuUlCVLcOs2q8r?usp=sharing

12. Ленчик Ірина Олександрівна

https://drive.google.com/drive/folders/154JkcT_GW_hgQTbBPjUazGxQtcBvXqi_?usp=sharing

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 231