Сьогодні 22 січня 2024 року День Соборності України

/Files/photogallery/Соборність 1-б_n.jpg

/Files/photogallery/Соборність 5-а.jpg

/Files/photogallery/9-б1.jpg

/Files/images/6а 1.png

Офіційно це свято встановлено Указом Президента України “Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42. Акт Злуки, проголошений 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі. Це стало основоположною віхою українського державотворення, увінчало соборницькі прагнення українців обох частин України - Наддніпрянщини та Наддністрянщини - щонайменше з середини XIX століття.

Щорічно 22 січня Україна відзначає важливе та значуще свято — День Соборності. Цей день покликаний нагадати кожному українцю про важливість свободи та незалежності. А також про те, що соборність — це не тільки спільна територія, а й духовна єдність, спільні ідеали, цінності та прагнення.

Вітаємо з Днем Соборності України! Бажаємо завжди любити свою країну, пишатися своєю історією і своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн. Нехай кожен день дарує українцям свободу думки та віру у перемогу!

До Дня Соборності України в 1-9 класах гімназії було проведено виховні години " Українська мрія - єдність , собода і незалежність".

Актив гімназії 22січня 2024 року взяв участь у телемості " День Соборності України". Учні шкіл №29 зі всієї України зібралися завдяки платформі ZOOM, щоб показати,що всі ми один незламний.непереможний народ, що всі ми прагнемо миру,свободи та незалежності.

Постійно діяючі благодійні акції " Смаколики для Захисників", " Зігріємо своїм теплом наших захісників", "Збираємо кришечки від пластикових пляшок - купуємо дрони для Захисників" та інші

В гімназії проходять постійнодіючи благодійні акції. До участі у акціях долучаються учні, батькі,педагогічний колектив та технічні працівники гімназії, мешканці мікрорайону. С початку навчального року були відправлені посилки зі смаколиками, засобами гігієни, теплими речами, малюнками та іншим в гарячіші точки на мапі України. Дуже приємно отримувати слова подяки від наших воїнів, які в цей нелегкий час боронять нашу Батьківщину. Ці слова надихають нас робити і надалі добрі справи задля нашої Перемоги.

Всеукраїнський Тиждень дорожнього руху

У листопаді 2023 року учні гімназії долучились до Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. В ході заходів діти повторили правила дорожнього руху, виконали різноманітні вправи.

13 листопада — Всесвітній день доброти.

Всесвітній день доброти було створено на честь першої конференції Всесвітнього руху доброти, яку провели 13 листопада 1998 року. В даному заході взяли участь представники таких країн: Таїланду, Японії, Австралії, Канади, Великобританії, Сінгапуру, США. Пізніше до них приєдналися й інші держави. Саму організацію "Рух доброти" створили в Японії 1997 року. У неї є навіть офіційний документ "Декларація Руху", в якому сказано: "Ми визнаємо фундаментальну важливість простої людської доброти, як основної умови доставляє задоволення і осмисленого життя, і цим документом проголошуємо створення Всесвітнього руху доброти. Ми будемо прагнути об'єднатися через організації в кожній країні і з допомогою створення всесвітньої мережі, і створити більш добрий і більш повний співчуття світ".

В цей день в гімназії пройшли уроки Доброти. Учні поділилися своїми думками що таке доброта, що означає бути добрим, творити добро.

З 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства".

Як повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України, Генасамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція "16 днів проти насильства". Цей період охоплює такі важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Ця кампанія вкотре наголошує, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.

Акція "16 днів проти насильства" – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

З 27.11.2023-09.12.2023 в гімназії проходив Тиждень доброчесності. Національним агентством з питань запобігання корупції ініційовано проведення у школах Тижня доброчесності з 27 листопада по 9 грудня 2023 року. Мета Тижня – знайомство учнівства з поняттям «доброчесність», актуалізація та поглиблення знань про корупцію та її негативні наслідки. Школа повинна стати середовищем, де будуть формуватися нові норми суспільної взаємодії – взаємоповага, честь і гідність, доброчесність та справедливість.

В рамках тижня Доброчесності в гімназії було проведено години спілкування " Доброчесність у навчанні" (1кл.), віртуальна подорож у Країну Доброчесності для учнів 2 класів. Учні 3-х класів взяли участь у марафоні " Стоп обману!". Для учнів 4 класів було проведено виховну годину "Доброчесність і справедливість- дорожчі за золото". Для учнів 5-6 класів було проведено тематичні обговорення " Будь доброчесним - поводься безпечно",для учнів 7-9 класів -година спілкування " Доброчесність онлайн".

З 20 листопада по 24 листопада 2023 року в гімназії проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

В рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху у гімназії було проведено ряд заходів:

Вікторина в малюнках «Обережно! Небезпека».

Інтерактивний урок з мінної безпеки .

Година спілкування «Вибухонебезпечні предмети. Дії при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів».

Перша домедична допомога, Вибухонебезпечні предмети.

Розміщення в групах класів пам’яток для батьків щодо безпеки дітей вдома.

Правила дорожнього руху.

Під час проведення заходів діти не тільки слухали про правила безпеки дорожнього руху, павила поводження з вибухонебезпечними предметами, про мінну небезпеку, вчилися надавати першу долікарську допомогу, а й брали участь у вікторинах , переглянули навчальне відео, малювали малюнки з ПДР.

2021-2022 навчальний рік

Збірна туристична група 5-б (класний керівник Стрельнікова Л.М) та 6-б (класний керівник Цинкуш Н.В) класів відвідала святкову, казкову країну Лапландію. Під час екскурсії діти зустрілись із Санта Клаусом, виготовили ялинкові прикраси власноруч та зарядились позитивом.

/Files/images/E-38.jpg /Files/images/E-39.jpg /Files/images/E-40.jpg /Files/images/E-41.jpg

Учні 6-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) разом весело та пізнавально провели свій вихідний день. Місто Дніпро вражає нас своєю красою!

/Files/images/D-83.jpg /Files/images/D-84.jpg

/Files/images/D-85.jpg /Files/images/D-86.jpg

Учні 9-А класу (класний керывник Юрченко Т.В) разом активно та весело проводять вихідні дні.

/Files/images/D-15.jpg

Учні 5-Б класу (класний керівник Стрельнікова Л.М) разом навчаються та відпочивають.

/Files/images/D-07.jpg

Учні 5-В класу (класний керівник Скляр І.В) разом активно та цікаво провели вихідний день.

/Files/images/D-14.jpg /Files/images/D-13.jpg

Учні других класів також активно подорожують та розвиваються духовно. Діти разом із вчителями відвідали виставу в дитячому ляльковому театрі.

/Files/images/D-05.jpg

Ми навчаємось та відпочиваємо разом. Так учні третіх класів разом відвідали контактний зоопарк «AQUAZOO». Де взяли участь у різноманітних конкурсах та заходах.

/Files/images/D-01.jpg /Files/images/D-02.jpg

/Files/images/D-03.jpg /Files/images/D-04.jpg

Нещодавно пролунав Перший дзвоник. І от 1-В (класний керівник Білоус М.О) уже в дорозі до нових вражень. Екскурсія до Запорізького дитячого ботанічного саду була цікавою, пізнавальною та позитивною!

/Files/images/L-96.jpg

/Files/images/L-95.jpg

Весело, цікаво та дружньо провели сьогоднішній день на острові Хортиця учні 7-А класу (класний керівник Приходько А.С). Так тримати!

/Files/images/L-67.jpg

Весело, цікаво та дружньо провели сьогоднішній день на острові Хортиця учні 7-в класу (класний керівник Мороз Н.Б). Так тримати!

/Files/images/L-65.jpg /Files/images/L-66.jpg

Сьогодні, в перший день осені, в нашому навчальному закладі відбувся урочистий захід з нагоди свята Першого дзвоника. Всю нашу велику, невгамовну, шкільну родину вітаємо зі святом. Успіхів та наснаги! Вперед до знань!

/Files/images/L-64.jpg

2020-2021 навчальний рік

Активний початок літніх канікул

Наш невгамовний та позитивний 5-б клас (класний керівник Цинкуш Н.В) побував на багатьох екскурсійних об'єктах: Кам'яні Могили, Страусина ферма, зоопак Пелишенка.

/Files/images/L-61.jpg /Files/images/L-62.jpg /Files/images/L-63.jpg

/Files/images/L-60.jpg

Невгамовний 10-б (класний керівник Цинкуш Н.В) клас не зупиняє погода та рання година. Ми вриваємось в літо!!! Вперед до нових вражень!!! Харків чекає!!!

/Files/images/L-55.jpg /Files/images/L-56.jpg /Files/images/L-57.jpg /Files/images/L-58.jpg /Files/images/L-59.jpg

Чудовий день подарували батьки учням 2-Б класу. Ми побували в музеї техніки Богуслаєва та в ботанічному саду. Було весело і цікаво!

/Files/images/L-52.jpg /Files/images/L-53.jpg

Активні вихідні

6б клас (класний керівник Тоцька А.С) відкрив сезон походів! Близько 8 км пригод на Хортиці!

/Files/images/L-44.jpg

/Files/images/L-45.jpg

Цікаві канікули

Цікаво та весело розпочали канікули учні 5-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Сьогодні, у Всесвітній день щастя та дитячої казки, діти мріяли та створювали казку разом із запорізькою письменницею, казкаркою, журналісткою і просто чарівною жінкою Оленою Шевчук. Дякуємо працівникам дитячої бібліотеки Дніпровського району (вул. Звенигородська 7) за організацію зустрічі та щиро дякуємо пані Олені за неймовірно цікавий захід.

/Files/images/L-14.jpg /Files/images/L-15.jpg /Files/images/L-16.jpg /Files/images/L-17.jpg

день Святого Валентина

Свята благо не може бути:) Весело та із запальними жартами відзначили День закоханих учні 5-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В)

/Files/images/К-65.jpg /Files/images/К-66.jpg

Свято триває! Сьогодні весело та позитивно відсвяткували день Святого Валентина учні 10-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В)

/Files/images/К-64.jpg

Конкурсно - розважальне свято в 4-А класі "ПІД ЗНАКОМ КУПІДОНА."

/Files/images/К-53.jpg /Files/images/К-54.jpg

4-В завзято готувався до Дня кохання, дружби, взаємоповаги. І сьогодні ми з радістю ділимося гарним настроєм і бажаємо всім щастя

/Files/images/К-55.jpg

Вихідні із користю

Учні 6 - А класу (класний керівник ЄрьомінаО.Ю) провели вихідний із користю і передають вітання з планетарію.

/Files/images/I-87.jpg/Files/images/I-88.jpg

Учні 5А класу (класний керівник Продан В.В) провели чудовий день на острові Хортиця! Насичений подорож разом із класним керівником та батьками учнів!

/Files/images/I-66.jpg/Files/images/I-67.jpg

Останні теплі дні неможливо всидіти вдома. Активно та весело провели вихідний день разом учні 8-в класу (класний керівник Якименко О.В). Діти разом із класним керівником здійснили прогулянку на о. Хортиця.

/Files/images/I-61.jpg

/Files/images/I-62.jpg

Учні 10-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) перейняли естафету від 10-а класу. Ми на Відкритому кінофестивалі ZIFF. Дивимося фільм разом!

/Files/images/I-38.jpg/Files/images/I-39.jpg/Files/images/I-40.jpg

Яскраво, весело і незабутньо провели сьогодні вихідний учні 10-А класу (класний керівник Майоренко О.В). Дружня команда гідно пройшла квест. Початок покладено.

/Files/images/I-36.jpg/Files/images/I-37.jpg

Велика та дружня родина 5-б та 10-б класів (класний керівник Цинкуш Н.В) активно та цікаво проводить вихідний день на острові Хортиця.

/Files/images/I-23.jpg/Files/images/I-24.jpg/Files/images/I-25.jpg/Files/images/I-26.jpg

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україно

Нас вітає всіх із святом Знань!

/Files/images/d-85.jpg

/Files/images/d-86.jpg

/Files/images/d-87.jpg

2019-2020 навчальний рік

26.12.2019, канікули тривають. Учні 7-Б класу (класний керівник Андрощук Г.В) активно та цікаво проводять вільні дні. Діти разом із класним керівником відвідали цікавий та захоплюючий квест «Логово павука».

/Files/images/9-43.jpg/Files/images/9-44.jpg

26.12.2019, учнi 8-А класу (кл. керiвник Бадя О. Р.) вiдвiдали екскурсiю та побували на мастер-класi " Автоматизацiя у сучасному свiтi" у Iнженерній академії ЗНТУ. Дiвчата мали змогу побувати в лабораторiях технiчних засобiв i компютерно-iнтегрованих систем автоматизацii та мiкропроцесорноi технiки. Було цiкаво, адже автоматизація в наш час охоплює практично всі сфери людської діяльності, від підтримки мікроклімату в приміщенні до управління технологічними процесами в більш серйозних галузях промисловості, в нафто- газовидобуванні, тощо.

/Files/images/9-39.jpg/Files/images/9-40.jpg

24.12.2019, канікули – час розваг. Це доводять наші учні. Весело, активно та позитивно проводять свої канікули учні 6-б класу (класний керівник Гречка А.В). Діти разом із класним керівником відвідали дитячий розважальний центр «Fly Park».

/Files/images/9-41.jpg/Files/images/9-42.jpg

24.12.2019, що там? Дощик проливний? А 5-Б (класний керівник Тоцька А.С) вже відвідав музичну виставу "Диво_Land" у ПК "Орбіта" ! Юні артисти подарують вам новорічний настрій, посмішки і якщо ви щасливчик, то і кульку! А ще в них є СНІГОВИК!!! Йдіть на виставу, доки його не вкрали)))

/Files/images/9-37.jpg/Files/images/9-38.jpg

24.12.2015, останні день у столиці. Сьогодні у нас історичний день - день історії України. Музей Другої світової війни. Важко слухати, емоції зашкалюють, але не можна про це забувати.

/Files/images/9-35.jpg/Files/images/9-36.jpg /Files/images/9-33.jpg

/Files/images/9-32.jpg

23.12.2019, Київ - місто яке просто необхідно побачити. Майдан Незалежності та урядовий квартал, це щось неймовірне!

/Files/images/9-28.jpg/Files/images/9-29.jpg/Files/images/9-30.jpg /Files/images/9-34.jpg /Files/images/9-31.jpg

23.12.2019, Київ продовжує вражати мандрівників. Ми маленькі та великі мрійники. Всі ми родом із дитинства. Неймовірний майстер-клас "Різдвяна фабрика мрій".

/Files/images/9-22.jpg/Files/images/9-25.jpg /Files/images/9-26.jpg /Files/images/9-27.jpg

23.12.2019 туристична група ділиться враженнями. Київ просто неймовірно гарне місто. Другий день пролетів так швидко, що навіть не встигли втомитись. Перший фотозвіт - ВДНГ та океонаріум. Це щось неймовірне!

/Files/images/9-19.jpg/Files/images/9-20.jpg/Files/images/9-21.jpg

21.12.2019 туристична група нашого навчального закладу вирушила в незабутню подорож до міста Києва:) Канікули розпочалися вдало:) І тепер, 22.12.2019, туристична група ділиться враженнями. Море позитива та цікавої інформації! Побачили багато, завтра буде іще більше:) Золоті ворота, Софіївська площа та собор, Андріївська церква та пішохідний міст, музей коштовностей та мініатюр, Київо-Печерська лавра!

/Files/images/9-15.jpg/Files/images/9-16.jpg /Files/images/9-17.jpg /Files/images/9-18.jpg

Останнi шкiльнi зимовi канiкули 11 класу. Гарно вiдпочили на льодовому катку.

/Files/images/9-13.jpg/Files/images/9-14.jpg

Активно, весело та дружньо увірвалися в канікули учні 9-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Діти разом із класним керівником відвідали льодовий каток «Метелица». Ура! Зимові канікули розпочалися по зимовому!

/Files/images/8-89.jpg/Files/images/8-90.jpg/Files/images/8-91.jpg

18.12.2019, учні 1-Б класу (вчитель Білецька С.В) відвідали дитячу бібліотеку №8 та взяли участь у заході "Миколай по світу ходить". Дякуємо за цікаву, змістовну інформацію, ігри та розваги працівникам дитячої бібліотеки.

/Files/images/8-75.jpg/Files/images/8-86.jpg

Розпочалася зима (хоча й тільки за календарем). Тому учні 9-В класу разом зі своїм класним керівником Майоренко О.В., 14.12.2019, вирішили змінити й напрямок екскурсій. Сьогодні учні відвідали каток "Метелица". Як завжди, весело і яскраво провели час разом.

/Files/images/8-87.jpg/Files/images/8-88.jpg

Цікаво, пізнавально й весело відбулась екскурсія до Центру «ГРАНІ» учнів 5-Б класу (класний керівник Тоцька А.С) . Діти спробували себе в ролі ведучих, мали змогу подивитись роботи вихованців Телестудії, а також завітали до майстерень судно та авіа моделювання залишивши для себе позитивні емоції і приємні враження.

/Files/images/8-61.jpg/Files/images/8-62.jpg

Учні нашого навчального закладу продовжують брати активну участь у конкурсі «Екошкола#зелений». І сьогодні, 27.11.2019, відбувся ІІ тур "Новорічна іграшка" конкурсу. Нашу школу представляють учні 7-в класу Гавриленко Вадим та Пітаєва Анастасія (класний керівник Якименко О.В).

/Files/images/8-36.jpg /Files/images/8-37.jpg

Насичений та цікавий день був у учнів 6-9 класів. Наші діти відвідали звітну виставку «Перлина Запоріжжя». Змогли оцінити роботи інших учасників конкурсу та знайшли свої роботи. Дякуємо всім за активну участь у заході! Молодці!

/Files/images/8-35.jpg

Цікаво і весело сьогодні провели вихідний день учні 9-В класу (класний керівник Майоренко О. В.). Діти прогулялися містом, відвідали квест.

/Files/images/8-16.jpg

/Files/images/8-17.jpg

Активно та цікаво проводять час учні 5-А класу (класний керівник Єрьоміна О.Ю). Діти разом із вчителем відвідали бібліотеку «Юний читач». В ході зустрічі школярі в ігровій формі ознайомили із творчістю відомого письменника Артура Конан Дойла та історіями про Шерлока Холмса.

/Files/images/7-63.jpg/Files/images/7-64.jpg

15.11.2019 в учнів 3-А класу (класний керівник Шурхаленко Т.М) дуже цікавий день. Діти гуляли у парку каскадів "Райдуга" та відвідали пекарню "Урожай". Крім гарного настрою, учні ще й отримали нові знання і досвід разом зі смаколиками.

/Files/images/7-61.jpg/Files/images/7-62.jpg

15.11.2019 в учнів 3-В класу (класний керівник Білоус М.О) дуже цікавий день. Діти гуляли у парку каскадів "Райдуга" та відвідали пекарню "Урожай". Крім гарного настрою, учні ще й отримали нові знання і досвід разом зі смаколиками.

/Files/images/7-48.jpg/Files/images/7-49.jpg

11.11.2019 учні 7-В класу (класний керівник Якименко О.В) відвідали дитячу бібліотеку №8. Діти взяли участь у грі «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Учні із захопленням виконували завдання конкурсів «Закінчи риму», «Фразеологічні перегони», «Цікаве народознавство». Дякуємо співробітникам бібліотеки за цікавий та змістовний захід.

/Files/images/7-01.jpg/Files/images/7-02.jpg

Цікаво пройшов навчальний день в учнів 9-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В), 08.11.2019 учні разом із класним керівником відвідали міський захід «Ярмарок освіти». Кожен учень знайшов для себе потрібну інформацію та мав змогу ознайомитись із навчальними закладами міста та України.

/Files/images/6-76.jpg/Files/images/6-77.jpg/Files/images/6-78.jpg

Весело та цікаво провели останній день осінніх канікул учні 6-Б класу (класний керівник Гречка А.В). Діти разом із класним керівником відвідали «Музей Экспериментов». Ось так весело та цікаво діти школярі вивчали фізику та хімію.

/Files/images/6-65.jpg/Files/images/6-66.jpg

Пощастило, що у нашому навчальному закладі є така талановита школярка. Роботи учениці 6-А класу Уляни Полухіної виставлені в арт-гелереї Ольги Гречухи на виставці "Дивовижні». Так, 30.10.2019, однокласники разом із класним керівником Юрченко М. Г відвідали галерею. Також, окрім виставки робіт Уляни діти відвідали унікальну виставку ляльок з різних куточків України. Дуже цікаво, пізнавально та "дивовижно"!

/Files/images/6-49.jpg/Files/images/6-51.jpg

Активно та дружньо проводять осінні канікули учні 5-б класу (класний керівник Тоцька А.С). Гра "Лазертаг" на Великому Лузі – цікаві та завзяті змагання. Награлися досхочу!!!!

/Files/images/6-46.jpg/Files/images/6-47.jpg/Files/images/6-48.jpg

Весело, цікаво та активно проводять учні 6-А класу свої канікули. Так, 29.10.2019, діти разом із класним керівником Юрченко М.Г відвідали міський дитячий ботанічний сад. У ботанічному саду в цей час дуже яскраво.

/Files/images/6-52.jpg/Files/images/6-53.jpg

Активно та весело розпочали канікули учні 5-A класу (класний керівник Єрьоміна О.Ю). Діти разом із класним керівником відвідали хутір Петерсона. Взяли участь у конкурсах та відвідали контактний зоопарк.

/Files/images/6-57.jpg/Files/images/6-58.jpg

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» 22 жовтня 2019 року учні 5-В та 7-А класів відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України Дніпровського району №3.Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Пожежні рятувальники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі пожежні рятувальники звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі.Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.Дякуємо співробітникам пожежної частини №3 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

/Files/images/73081542_436522503663745_2493986164738883584_n.jpg/Files/images/73458685_408672453412803_8907561742960164864_n.jpg/Files/images/74575653_2594634590652592_1236721109735309312_n.jpg/Files/images/75111941_2617485614940880_159996804610392064_n.jpg/Files/images/75053206_682923928857793_1869987331423862784_n.jpg

20.10.2019 учні 9-А класу (класний керівник Білоножко О.М.) разом із батьками насолоджувались осінніми природніми фарбами рідного Запоріжжя.

/Files/images/5-93.jpg

/Files/images/5-94.jpg/Files/images/5-95.jpg

18.10.2019, учні нашої школи взяли участь у районному етапі інтелектуальних змагань гри «Що?Де?Коли», який відбувся на базі ЗОШ№87. Наш навчальний заклад представляли учні 8-А класу (класний керівник Бойко Ю.С), 9-Б (класний керівник Цинкуш Н.В) та 9-В (класний керівник Майоренко О.В) класів та 10-А класу (класний керівник Стрельнікова Л.М). Бажаємо успіхів та перемог нашим знатокам!

/Files/images/5-78.jpg /Files/images/5-79.jpg/Files/images/5-80.jpg

18.10.2019 р., в гості до учнів 11-А класу завітали працівники національної поліції (Дніпровського району), які розповіли про професію поліцейського, які навчальні заклади дають можливість її опанувати. Учні отримали корисну інформацію щодо вступу у вищі навчальні заклади системи МВС.

/Files/images/74357798_857964957931430_1853085724581036032_n.jpg/Files/images/74364239_720016685140559_777017484300517376_n.jpg

17.10.2019 року в школі проходила громадська акція " Запобігти. Врятувати. Допомогти". В заході брали участь учні 5-6 класів ЗОШ№29 та ЗОШ№87. Починаючи з 2004 року, Державною службою України з надзвичайних ситуацій проводиться громадська акція “Запобігти. Врятувати. Допомогти”головним завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника. Ось і сьогодні рятувальники ДСНС в Запорізькій області головний інспектор з пожежної безпеки Моргун Р.С. та провідний інспектор з пожежної безпеки Шевцов В.Р розповіли дітям про правила пожежної безпеки, відповіли на їх запитання. Неабиякий інтерес учні проявили до пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні у підрозділах. Впродовж показового виступу рятувальники демонстрували роботу гідравлічного обладнання, оснащення пожежного автомобіля. Дякуємо за цікавий та корисний захід.

/Files/images/5-69.jpg/Files/images/5-70.jpg/Files/images/5-74.jpg/Files/images/5-71.jpg

10 жовтня, учні 6-А класу(кл.керівник Юрченко М.Г) відвідали Дитячу бібліотеку №8. Для наших хлопців шановні бібліотекарі підготували дуже цікавих захід, присвячений Дню козацтва. Діти згадали історію, дізналися щось нове та розважилися цікавими історичними фактами.

/Files/images/4-91.jpg/Files/images/4-92.jpg

Також, 06.10.2019, відвідали Itbabyfest 3.0. учні 6-А класу (кл.керівник Юрченко М.Г).

/Files/images/4-75.jpg

/Files/images/4-76.jpg

06.10.2019, учні 6-б (класний керівник Гречка А.В) та 9-б (класний керівник Цинкуш Н.В) класів відвідали ІТ форум для дітей.

/Files/images/4-62.jpg/Files/images/4-63.jpg/Files/images/4-64.jpg

30.09.2019, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Ми вирішили відзначити цей день особливо – літературною вікториною «Книголюб. Мої улюблені казки» серед учнів 3-4 класів. Дякуємо всім командам за активну участь і цікаву гру! Також дякуємо дівчатам 8-А класу (класний керівник Бойко Ю.С) за допомогу у проведенні вікторини!

/Files/images/4-56.jpg/Files/images/4-57.jpg/Files/images/4-58.jpg/Files/images/4-59.jpg

Яскраво, весело і цікаво провели вихідний день, 28.09.2019, учні 9-В класу. Разом з класним керівником Майоренко О.В. вони відвідали квест-кімнату та прогулялися містом. Бажаємо всім приємних вражень!

/Files/images/4-53.jpg/Files/images/4-54.jpg

28.09.2019, учні 9-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) побували на екскурсії в Музеї історії музичних інструментів "БарабанЗА". Відвідали музичну резиденцію "Sound Art Space" винаходу музичних інструментів та створення акустичних скульптур, незвичайних експериментальних музичних інструментів.

/Files/images/4-49.jpg/Files/images/4-50.jpg/Files/images/4-51.jpg

2018-2019 навчальний рік

28.05.2019 учні 8-А класу (класний керівник Боєва М.В) відвідали учбово-розважальний центр Музей експериментів. Провели безліч пізнавальних експериментів з фізики, оптики, механіки та інших наук. Дуже позитивний і корисний відпочинок!

/Files/images/3-48.jpg/Files/images/3-49.jpg/Files/images/3-50.jpg/Files/images/3-51.jpg

Яскравий початок літніх канікул! Сьогодні, 25.05.2019, відбулась казкова подорож учнів та батьків 5-Б класу (класний керівник Гречка А.В) Дніпром на козацькій чайці. Неймовірні враження!!!

/Files/images/3-45.jpg/Files/images/3-46.jpg

/Files/images/3-47.jpg

Яскраво та весело відзначили останній дзвоник учні 8-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Діти відвідали квест-кімнати. Виконали складні завдання та відпочили на свіжому повітрі! Ура! Канікули!!!

/Files/images/3-43.jpg/Files/images/3-44.jpg

28.04.2019 останній день туристичної екскурсії учнів 8-б класу ( класний керівник Цинкуш Н.В). Прогулянка старим містом Кам'янець - Подільський та відвідування музею мініатюр "Замки та фортеці".

/Files/images/2-96.jpg/Files/images/2-97.jpg/Files/images/2-98.jpg/Files/images/2-99.jpg

Подорож учнів 8-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) триває. Другий екскурсійний об'єкт 27.04.2019 місто Чернівці. Цікаво, гарно та неповторно:)

/Files/images/2-94.jpg /Files/images/2-95.jpg

27.04.2019 другий день туристичної поїзки учнів 8-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Перший екскурсійний об'єкт - Хотинська фортеця. Неймовірна краса:)

/Files/images/2-92.jpg/Files/images/2-93.jpg

Подорожування – це стиль життя учнів 8-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Цього разу ми мандруємо західною Україною за маршрутом Кам'янець-Подільський – Хотин – Чернівці. І 26.04.2019 перший день подорожі туристів. Незабутні та неймовірно цікаві місця Кам'янець-Подільської фортеці та старого міста. Подорож триває:)

/Files/images/2-88.jpg/Files/images/2-89.jpg/Files/images/2-90.jpg/Files/images/2-91.jpg

Цікаво і яскраво пройшов передсвятковий день 27 квітня в учнів 8-В класу. Діти разом з класним керівником Майоренко О.В. відвідали міський Ботанічний сад. Учні змогли насолодитися красою весняних рослин, відпочити на природі

/Files/images/2-86.jpg/Files/images/2-87.jpg

25.04.2019 учні 4-А (вчитель Швігель Т.І), 4-Б (вчитель Білецька С.В) та 4-В (Зайцева І.В) класів подорожували містом. Стільки цікавого та незвіданого у нашому місті.

/Files/images/2-84.jpg/Files/images/2-85.jpg

24.04.2019, відбулась пізнавальна та цікава екскурсія у 6-В класі (класний керівник Якименко О.В). Діти разом із класним керівником відвідали відкриту навчальну лабораторію ЗНТУ «Совеня». В ході заходу учні взяли участь в майстер-класі та мали змогу ознайомитись із новинками у робо техніці. Дякуємо Чорнобривець Тетяні Сергіївні за організацію та проведення такого цікавого та пізнавального заходу!

/Files/images/2-80.jpg/Files/images/2-81.jpg

05.04.2019, учні 7-А класу разом із класним керівником Бойко Ю.С побували на діючому металургійному підприємстві нашого міста ВАТ «Запоріжсталь». Під час навчальної екскурсії учні побували у Мартенівському цеху, в центральній диспетчерській комбінату, у новому кислотно-травильному цеху холодного прокату металу та наостанок відвідали живий куточок підприємства, де поспілкувались із мешканцями звіринцю. Дякуємо робітникам комбінату ВАТ «Запоріжсталь» за цікаву екскурсію та їх важку працю!!!

/Files/images/2-24.jpg/Files/images/2-25.jpg/Files/images/2-26.jpg /Files/images/2-27.jpg

Другий день канікул був насиченим та цікавим в учнів 7-А класу (класний керівник Бойко Ю.С). Учні разом із класним керівником відвідали центральне відділення «ПриватБанк». В ході екскурсії діти мали змогу побачити роботу відділення та попрацювати із обладнанням фінансової установи.

/Files/images/1-97.jpg/Files/images/1-98.jpg

Цікаво і весело розпочалися канікули в учнів 4-Б класу (вчитель Білецька С.В). Діти разом із вчителем відвідали музей підприємства «Мотор Січ». В ході заходу учні мали змогу ознайомитись із історією рідного краю та моторобудування.

/Files/images/1-95.jpg/Files/images/1-96.jpg

21.03.2019, був цікавий та насичений день в учнів 8-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). Діти разом із класним керівником здійснили подорож "Духовне життя Запоріжжя". В ході екскурсії діти мали змогу ознайомитися із світовими релігіями, поповнити свої знання з історії та поспілкуватися із цікавими людьми.

/Files/images/1-81.jpg/Files/images/1-82.jpg/Files/images/1-83.jpg/Files/images/1-84.jpg

18.03.2019 цікаво та продуктивно пройшов понеділок і в учнів 11 - А (Дідук О.Ю). З метою проф.орієнтації ми відвідали ПАТ Запоріжсталь. Було дуже круто. Висловлюємо подяку комбінату, за організцію нашої екскурсії.

/Files/images/1-71.jpg/Files/images/1-72.jpg

15.03.2019, девіз 8-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) звучав приблизно так «Вчись не для того, щоб знати більше, а для того, щоб знати краще». Учні разом із класним керівником відвідали відкриту лабораторію електроніки ЗКР ЗНТУ. В ході екскурсії діти мали змогу ознайомитись із роботою лабораторії, ЗD технологіями, поповнити свої знання про фізичні явища та струм, а у вільну хвилинку погуляти містом.

/Files/images/1-56.png /Files/images/1-57.jpg/Files/images/1-58.jpg/Files/images/1-59.jpg

Яскраво та цікаво розпочали свої канікули учні 5-Б класу (класний керівник Гречка А.В). Діти разом із класним керівником відвідали Запорізький краєзнавчий музей та музей зброї, пройшли захопливий інтерактивний квест Фліка, пограли в боулінг і на останок здійснили прогулянку містом. Так тримати! Молодці!

/Files/images/03-93.jpg/Files/images/03-94.jpg/Files/images/03-95.jpg/Files/images/03-96.jpg

Канікули – територія розваг! Так вважають учні 7-А класу та їх класний керівник Бойко Ю.С. Діти разом із вчителем здійснили подорож містом – діти відвідали Запорізький краєзнавчий музей та музей зброї, пройшли захопливий інтерактивний квест Фліка, пограли в боулінг і на останок здійснили прогулянку містом. Емоцій море. Інакше і не могло бути! Так тримати!

/Files/images/03-87.jpg/Files/images/03-88.jpg/Files/images/03-89.jpg/Files/images/03-90.png/Files/images/03-91.jpg/Files/images/03-92.jpg

Так весело та яскраво учні 8-б класу разом із класним керівником Цинкуш Н.В відсвяткували початок зимових канікул у Fly Park.

/Files/images/03-80.jpg/Files/images/03-81.jpg/Files/images/03-82.jpg/Files/images/03-84.jpg

Кольорові тижні тривають, на цей раз наш колір - голубий. Так, 13.12.2018, стрибали, танцювали і просто закликали зиму учні молодших класів під керівництвом учениць 9-А класу (класний керівник Тоцька А.С). Було весело!

/Files/images/03-59.jpg/Files/images/03-60.jpg

Кольори осені нас надихають. Саме тому, 12.11.2018, у нас розпочався другий кольоровий тиждень – червоний. І вже за традицією учениці 9-А класу (класний керівник Тоцька А.С) провели танцювальну перерву для молодших школярів. Дякуємо всім за активну участь!

/Files/images/IMG_20181112_094835.jpg /Files/images/02-03.jpg

07.11.2018 учні 4-Б класу разом із класним керівником Білецькою С.В відвідали обласну бібліотеку "Юний читач", де ознайомились із новітньою історією рідного краю та здійснили цікаву подорож сторінками народних казок.

/Files/images/45502863_1237451533060382_5984479749458624512_n.jpg

/Files/images/45568530_1237452276393641_2098049626690027520_n.jpg

Міський проект «STREAM канікули» - це весело і цікаво. Так, 02.11.2018, учні 8-Б класу разом із класним керівником Цинкуш Н.В у рамках міського проекту «STREAM канікули», відвідали Майстер-клас «Технічне конструювання. Робототехніка» з викладачем кафедри програмної інженерії Запорізького національного університету Олексієм Кудіним. Також діти мали змогу ознайомитись із роботою Обласної наукової бібліотеки.

/Files/images/IMG_20181102_093207.jpg/Files/images/IMG_20181102_095155.jpg

Канікули – територія цікавих подій та емоцій. Так, 02.11.2018, учні 5-А (класний керівник Бондаренко Н.О) та 5-Б (класний керівник Гречка А.В) класів подорожували стежинами рідного краю. Діти відвідали Хутір Петерсона, де мали змогу поспілкуватись із свійськими тваринами, взяти участь у змаганнях і конкурсах. Головне – отримали задоволення та заряд позитивних емоцій. (фото 5-Б класу)

/Files/images/IMG-ab0135982fbada4ed6a2a26c59f7ed81-V.jpg /Files/images/45237221_793114954368042_8201571468568428544_n.jpg

Міський проект «STREAM канікули» - це весело і цікаво. Так, 31.10.2018, учні 9-А класу разом із класним керівником Тоцькою А.С. у рамках міського проекту «STREAM канікули», відвідали ПАЛАЦ УРОЧИСТИХ ПОДІЙ.

/Files/images/45161941_326504217933645_5121191151163932672_n.jpg

31.10.2018 учні 5-А класу разом із класним керівником Бондаренко Н.О. відвідали АТ "Мотор Січ" музей техніки В.О. Богуслаєва в рамках міського проекту «STREAM канікули».

/Files/images/5-а.jpg

Міський проект «STREAM канікули» - це весело і цікаво. Так, 30.10.2018, учні 9-А класу разом із класним керівником Тоцькою А.С. у рамках міського проекту «STREAM канікули», відвідали майстер-клас «Цікаво про ЗD» у Запорізькому національному технічному університеті.

/Files/images/9-а-1.jpg

Жовтень. Цей чудовий осінній місяць поєднує в собі і красу осені, і все ще теплу погоду, тому він надихав велика кількість поетів і художників на створення приголомшливих творів і картин. А нас надихнув на проведення тематичного, жовтого тижня.

/Files/images/MyCollages 48.jpg

12 жовтня учні 4-В класу (вчитель Зайцева І.В) побували на екскурсії у м. Новомосковськ. Перед святом Покрови ми відвідали Свято-Покровський храм, Свято-Троїцький собор, побудований без єдиного цвяха.Ще діти насолоджувались природою осіннього самарського лісу. Та яка ж екскурсія може бути без пікніка! Всім було цікаво та весело.

/Files/images/MyCollages 46.jpg

10.10.2018, був важкий та клопіткий день. Але разом ми впорались. Із самого ранку зібрали речі, пересортовували, розклали за призначенням, зустрілись із волонтерською групою міської газети «Позиція». Представники газети, Карпова Ольга Сергіївна та Міщенко Світлана Степанівна, не перший день опікуються інтернатом для дітей із фізичними вадами «Світанок», і знають проблеми даного заходу. За рекомендаціями волонтерів ми відправили до навчального закладу дитячі речі різної вікової категорії, канцелярські товари, іграшки. Дякуємо волонтерам за допомогу та їх нелегку працю! Дякуємо всім дітям, батькам та педагогам нашої школи за активну участь в благодійній акції! Разом ми довели – чужих дітей не буває!

/Files/images/MyCollages 38.jpg

03.10.2018, учні 8-Б класу разом із класним керівником Цинкуш Н.В та директором школи Тимошенко Ф.М побували на діючому металургійному підприємстві нашого міста ВАТ «Запоріжсталь». Також до екскурсії долучились найактивніші представники шкільного самоврядування «Учнівська рада», учениці 9-А класу – Косіневська Катя, Плоха Софія та Савеленко Аня. Під час навчальної екскурсії учні побували у Мартенівському цеху, в центральній диспетчерській комбінату, у новому кислотно-травильному цеху холодного прокату металу та наостанок відвідали живий куточок підприємства, де поспілкувались із мешканцями звіринцю. Дякуємо робітникам комбінату ВАТ «Запоріжсталь» за цікаву екскурсію та їх важку працю!!!

/Files/images/MyCollages 36.jpg

29.09.2018, учні 6-В класу разом із класним керівником Якименко О.В здійснили цікаву екскурсію на о. Хортиця. Відвідали Національний заповідник «Хортиця». Під час пішохідної екскурсій північно-східним узбережжям острову діти познайомились з історією рідного краю, дізнались про Дніпрові пороги та будівництво Дніпргесу. Здійснили прогулянку Тарасовою стежкою з видами на оповиті легендами хортицькі скелі. Пройшли цікавий квест «В пошуках скарбу». Та на останок відвідали фестиваль організований ЗТР в дитячому таборі «Чайка» . Під час фестивалю діти відвідали різноманітні майстер-класи та весело і цікаво провели час.

/Files/images/MyCollages 24.jpg

Новина із запізненням. Але не можна про це не сказати. В п’ятницю, 28.09.2018, учні 11-А класу (класний керівник Дідук О.Ю) разом із вчителями інформатики Бондаренко Н.О та Юрченко Т.В відвідали цікавий і високотехнологічний захід - ІТ ФОРУМ 2018. Всі відвідувачі форуму мали змогу ознайомитись із сучасними комп’ютерними технологіями та ІТ технологіями.

/Files/images/43111339_262614734458597_59562670885437440_n.jpg/Files/images/43080745_290880084851534_5112902508527747072_n.jpg

Цього року в учнiв нашоi школи з'явилась унiкальна можливiсть-вдосконалати їх мовленневі навички з англійської мови. Допомагатиме нам у цьому, Steve Collins, волонтер з Канади, запрошений вчителем іноземної мови - Дідук О.Ю. Вiн разом зi своєю родиною переїхав до України декiлька рокiв тому, щоб допомагати українським школярам вивчати англійську мову та розвивати їx фiзично. Учнi, якi вже встигли познайомитись з нашим новим другом були дуже радi спiлкуванню. Навiть пiд час перерв вони не втрачaли можливiсть поспiлкуватись. З нетерпiнням чекаємо на наступну зустрiч.

/Files/images/MyCollages 17.jpg

У нас не тільки шкільні будні. У нас шкільні, веселі та цікаві вихідні. Так, 22.09.2018, учні 8-Б класу разом із класним керівником Цинкуш Н.В відвідали контактний зоопарк AQUAZOO. Діти провели декілька годин на свіжому повітрі в оточені друзів наших менших. Результат – море задоволення та позитивних емоцій!!!


/Files/images/MyCollages14.jpg

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. А 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. День Миру відзначається як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. Ми не змогли залишитись осторонь і відзначили цей визначний день конкурсом малюнків на асфальті. Учні молодших класів,21.09.2018, створювали цікаві та яскраві мирні малюнки під керівництвом старших наставників, учениць 6-А класу (класний керівник Юрченко Т.В). Ось вони – наші маленькі художники!

/Files/images/MyCollages15.jpg

У нас приємна новина! Так, 19.09.2018, під час засідання шкільного самоврядування «Учнівська рада», відбулось нагородження учасників шкільного конкурсу малюнків «Я обираю здоровий спосіб життя». Вітаємо переможців!

/Files/images/MyCollages16.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1168