2020-2021 навчальний рік

День безпечного Інтернету 2021

9 лютого весь світ відзначає День безпечного Інтернету 2021. Наш навчальний заклад не стоїть осторонь цієї визначної події та бере активну участь у Міжнародному тижні за ініціативи Центру кращого Інтернету Координатором проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine) в межах проєкту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України. Сьогодні, 08.02.2021, учні шостих класів на уроках з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) взяли участь у цікавій та пізнавальній вікторині «День безпечного Інтернету».

#SID2021 #SaferInternetDay2021 #ДеньбезпечногоІнтернету2021

Долучились до відзначення Дня безпечного Інтернету 2021 за ініціативи Центру кращого Інтернету Координатором проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine) в межах проєкту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України учні восьмих класів. І теж на уроках з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) взяли участь у цікавій та пізнавальній вікторині «День безпечного Інтернету».

#SID2021 #SaferInternetDay2021 #ДеньбезпечногоІнтернету2021

/Files/images/К-37.jpg

/Files/images/К-38.jpg /Files/images/К-39.jpg

9 лютого весь світ відзначає День безпечного Інтернету 2021. Наш навчальний заклад не стоїть осторонь цієї визначної події та бере активну участь у Міжнародному тижні за ініціативи Центру кращого Інтернету Координатором проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine) в межах проєкту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України.Продовжуючи тиждень "Безпеки в Інтернеті", учні 6-х класів 10 лютого на уроці інформатики (вчитель Юрченко Т.В.) згадували правила безпечного користування Інтернетом та відправилися у захоплюючу подорож Web-Квест за скарбами. На дітей чекали випробовування, пов'язані з правилами роботи в Інтернеті. Також вчитель інформатики Юрченко Т.В. взяла участь 10 лютого у Всеукраїнському уроці «Онлайн-синергія для найкращого Інтернету»

/Files/images/К-45.jpg /Files/images/К-46.jpg

Продовжуючи тиждень "Безпеки в Інтернеті", 11 лютого учні 8-х класів переглянули 4 короткі відео, та дізнались, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу.

/Files/images/К-50.jpg

Цікаво та пізнавально завершився тематичний тиждень "Безпека в Інтернеті". Так, 12.02.2021, учні 5-а (класний керівник Продан В.В) та 5-в (класний керівник Мацюра Т.Ф) класів взяли участь у вікторині "Безпечний Інтернет" на уроці з предмету "Основи здоров'я" (вчитель Якименко О.В). Дякуємо всім за активну участь!

/Files/images/К-59.jpg /Files/images/К-60.jpg

Продовжуючи тиждень "Безпеки в Інтернеті", 12 лютого вчитель Юрченко Т.В. провела урок-тренінг для 7-х класів. Учні, виконуючи різні вправи, закріпили свої знання з правил безпечного користування Інтернетом, згадували небезпеки, які існують в Інтернеті, дослідили позитивні і негативні наслідки Інтернету. В кінці уроку учні створили колаж за правилами користуванням Інтернетом та павутиння, на якому розмістили свої висновки, щодо корисності та шкідливості Інтернету. SID2021 #SaferInternetDay2021 #ДеньбезпечногоІнтернету2021

/Files/images/К-70.jpg /Files/images/К-71.jpg

Інженерний тиждень

Сьогодні учні 7-А класу приєдналися до участі в Інженерному тижні. Виробили модель Барометра, на воздушній подушці і паперовий слінкі. #інженернийтиждень #томущоцікаво #включеннябезвиключення

/Files/images/К-33.jpg /Files/images/К-34.jpg

Сьогодні, 03.02.2021, в рамках інженерного тижня учні 8-В класу (класний керівник Якименко О.В) на уроці "Основи здоров'я" пригадали основні правила яких слід дотримуватись аби уникнути захворювання на Сovid 19 і створили паперові маски, та стали учасниками Всеукраїнського заходу «Інженерний тиждень». #інженернийтиждень #томущоцікаво #включеннябезвиключення

/Files/images/К-30.jpg /Files/images/К-31.jpg

Не стояли осторонь цікавого та пізнавального заходу «Інженерний тиждень» і учні 5-б класу (класний керівник Цинкуш Н.В). На уроці образотворчого мистецтва діти разом із вчителем створили Рop-up фігури. Було цікаво!#інженернийтиждень #томущоцікаво #включеннябезвиключення

/Files/images/К-29.jpg /Files/images/К-28.jpg

Президент України Володимир Зеленський оголосив 2020-2021 навчальний рік Роком математичної освіти в Україні. Сьогодні у нас відбулась математична вікторина «Думаємо логічно» - перший захід в рамках реалізації програми «Рік математики в Україні 2020-2021».

/Files/images/I-72.jpg

Цікаво, весело та пізнавально пройшов бінарний відкритий урок у 5-б класі (класний керівник Цинкуш Н.В) з предметів "Основи здоров'я" (вчитель Якименко О.В) та "Образотворче мистецтво" (вчитель Цинкуш Н.В). Тема такого незвичайного уроку - "Здорове харчування - мистецтво жити". В ході заходу діти навчилися розрізняти корисні та шкідливі продукти, їх склад, спосіб застосування. Також нестандартно створили шедевр із овочів та фруктів. Дякуємо учням та нашим гостям за активну участь.

/Files/images/I-57.jpg/Files/images/I-58.jpg/Files/images/I-59.jpg/Files/images/I-60.jpg

Також, 07.09.2020, завітав гість, Охріменко Світлана Григорівна – завідувач сектором охорони природи Національного заповідника «Хортиця», до учнів 7-А (класний керівники Юрченко М.Г) та 7-Б (класний керівник Гречка А.В) класів. В ході уроку біології (вчитель Стрельнікова Л.М) діти ознайомились із флорою і фауною острова Хортиця, рослинами нашого регіону та природоохоронними заходами. Дякуємо Світлані Григорівні за цікаві та змістовні уроки!

/Files/images/I-11.jpg/Files/images/I-12.jpg/Files/images/I-13.jpg/Files/images/I-14.jpg

Цікаво та змістовно сьогодні, 07.09.2020, пройшов урок природознавства (вчитель Гречка А.В) у 5-Б класі (класний керівник (Цинкуш Н.В). До учнів у гості завітала Охріменко Світлана Григорівна – завідувач сектором охорони природи Національного заповідника «Хортиця». В ході зустрічі діти ознайомились із червонокнижними та рідкими рослинами нашого регіону, світом комах острова Хортиця. Дякуємо Світлані Григорівні за цікавий та змістовний урок. Чекаємо знову в гості!

/Files/images/I-10.jpg /Files/images/I-09.jpg

/Files/images/I-08.jpg

2019-2020 навчальний рік

Уже стає традицією в нашій школі на початку березня проводити українознавчу гру "Соняшник". У цьому році у конкурсі активну взяли участь учні 5-9 класів. Під керівництвом вчителів української мови Майоренко О.В. та Юрченко М.Г. діти з цікавістю розгадували ребуси, відповідали на запитання, пов'язані з нашою історією, культурою, літературою. Бажаємо успіхів юним мово-та літературознавцям, чекаємо на дипломи та грамоти!

/Files/images/9-в-07.jpg/Files/images/9-в-08.jpg

Не дня без цікавих подій та конкурсів. Сьогодні, 23.01.2020, учні 8-11 класів взяли участь у конкурсі літературної та авторської майстерності присвяченого творчості великої української поетеси Л. Українки – «Змагаймося за нове життя». За активного сприяння вчителя української мови та літератури Майоренко О.В діти мали змогу спробувати себе у ролі літературних критиків та літераторів. Твори написано – переможці конкурсу представлятимуть наш навчальний заклад на Всеукраїнському етапі конкурсу. Всім дякуємо за участь!

/Files/images/9-б-15.jpg/Files/images/9-б-16.jpg

06.12.2019 в нашому навчальному закладі відбувся Всеукраїнський етап конкурсу "Кенгуру". Всі бажаючі взяли участь. Наступний етап 19 березня! Долучайтеся!!!

/Files/images/8-50.jpg/Files/images/8-51.jpg

Щороку наш навчальний заклад бере активну участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах. Так сьогодні,25.11.2019, учні 5-10 класів взяли участь у щорічному конкурсі із іноземної мови «Олімпус». Молодці! Успіхів вам наші мовознавці!

/Files/images/8-25.jpg/Files/images/8-26.jpg

Активну участь у заходах беруть і учні 7-А класу. 12.11.2019, на уроці «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) взяли участь у цікавій вікторині « Пожежна безпека. Це корисно знати». Діти повторили правила поводження під час виникнення пожежі та вчились надавати першу долікарську допомогу.

/Files/images/7-07.jpg/Files/images/7-08.jpg

Також до місячника безпеки життєдіяльності долучились і учні 5-Б класу. На уроці «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) діти пройшли квест «Пожежна безпека. Це потрібно знати». В ході уроку учні знайомились із правилами пожежної безпеки, вчились надавати першу долікарську допомогу та розглянули види небезпек.

/Files/images/7-05.jpg/Files/images/7-06.jpg

І знову про місячник безпеки життєдіяльності. 12.11.201019, на уроках «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) учні 6-А класу взяли участь у вікторині «Знання які врятують вам життя». Діти відповідали на запитання, вчились надавати першу долікарську допомогу та повторили алгоритм дій під час виникнення пожеж.

/Files/images/7-03.jpg/Files/images/7-04.jpg

Місячник безпеки життєдіяльності набирає обертів. Так сьогодні, 11.11.2019, на уроках «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) учні 5-В класу взяли участь у грі-вікторині «Знання врятують твоє життя!».

/Files/images/6-97.jpg/Files/images/6-98.jpg

11.11.2019, уроки «Основи здоровя» (вчитель Якименко О.В) у 8-А та 8-Б класах пройшли цікаво та змістовно. Учні вчились надавати першу допомогу та діяти у разі виникнення небезпечних ситуацій.

/Files/images/6-96.jpg/Files/images/6-95.jpg

Цікаво та пізнавально пройшов урок «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) і в 9-А класі. В рамках місячника безпеки життєдіяльності діти взяли участь у вікторині «Пожежна безпека – правила, які врятують життя».

/Files/images/6-92.jpg/Files/images/6-93.jpg

11.11.2019, учні 7-В класу на уроці «Основи здоров’я» в ході квесту «Знати. Уміти. Запобігати» вивчали правила пожежної безпеки та правила надання до медичної допомоги.

/Files/images/6-90.jpg/Files/images/6-91.jpg

Щороку учні нашого навчального закладу беруть участь в математичному конкурсі «Кенгуру». Цей рік не став виключенням. Дякуємо нашим маленьким математикам за активну участь в конкурсі.

/Files/images/6-54.jpg/Files/images/6-55.jpg/Files/images/6-56.jpg

23 та 24 жовтня у нашій школі відбувся І (шкільний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Учні виконували різноманітні цікаві завдання з української мови, літератури, пригадали творчість Великого Кобзаря. Щиро бажаємо нашим розумничкам удачі і перемог на районному та обласному рівнях!!!

/Files/images/6-26.jpg/Files/images/6-27.jpg

Незабаром канікули. Завершується навчальний тиждень та тематичний тиждень ПДР « Дорожня абетка». Так, 24.10.2019, учні 9-В класу (класний керівник Майоренко О.В) на уроці «Основи здоров’я» розглянули проблемні питання ПДР, причини та наслідки ДТП за участі дітей, повторили основні правила дорожнього руху.

/Files/images/6-24.jpg/Files/images/6-25.jpg

24.10.2019, цікаво та змістовно пройшов урок "Основи здоров'я" у 6-Б класі (класний керівник Гречка А.В). В ході уроку діти взяли участь у вікторині з ПДР та долучились до участі у тематичному тижні "Дорожня абетка".

/Files/images/6-22.jpg/Files/images/6-23.jpg

Також, 22.10.2019, учні 9-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) не стояли осторонь тематичного тижня «Дорожня абетка». В ході уроку-вікторини з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) діти виконали практичні завдання із вирішення проблем ПДР та із запобігання дитячого травматизму на дорозі.

/Files/images/6-09.jpg/Files/images/6-10.jpg

Учні 7-Б класу (класний керівник Андрощук Г.В) також долучились до тематичного тижня «Дорожня абетка». Діти на уроках «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) у ході вікторини пригадали основні правила дорожнього руху та групи дорожніх знаків.

/Files/images/6-07.jpg/Files/images/6-08.jpg

Також вікторини було проведено під час уроків з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) у 6-А класі (класний керівник Юрченко М.Г). Учні розгадували дорожні загадки, ребуси та повторювали правила дорожнього руху.

/Files/images/6-05.jpg/Files/images/6-06.jpg

Тривають уроки з правил дорожнього руху в рамках тематичного тижня «Дорожня абетка». 22.10.2019, на уроках предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) учні 5-А (класний керівник Єрьоміна О.Ю) та 5-Б (класний керівник Тоцька А.С) класів повторювали правила дорожнього руху, дорожні знаки та вирішували спірні питання які виникають на дорозі.

/Files/images/6-03.jpg/Files/images/6-04.jpg

Найменші школярі середньої ланки навчання, учні 5-В класу (класний керівник Мороз Н.Б) також взяли активну участь у тематичному тижні «Дорожня абетка». На уроках з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) діти в ході вікторина повторили правила дорожнього руху та основні групи дорожніх знаків.

/Files/images/5-90.jpg/Files/images/5-91.jpg

Не стояли осторонь тематичного тижня «Дорожня абетка» і учні 9-А класу (класний керівник Білоножко О.М). В ході уроку-вікторини з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) діти виконали практичні завдання із вирішення проблем ПДР та із запобігання дитячого травматизму на дорозі.

/Files/images/5-88.jpg/Files/images/5-89.jpg

Долучились до тематичного тижня «Дорожня абетка» на уроках з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) учні 8-А (класний керівник Бойко Ю.С) та 8-Б (класний керівник Скляр І.В) класів. Уроки-квести, 21.10.2019, були змістовні та насичені різноманітними завданнями.

/Files/images/5-83.jpg/Files/images/5-84.jpg/Files/images/5-85.jpg/Files/images/5-86.jpg

В нашому навчальному закладі триває тематичний тиждень безпеки на дорозі та правил ПДР «Дорожня абетка». Сьогодні, 21.10.2019, на уроках з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В)учні 7-В класу (класний керівник Якименко О.В) у ході уроку-вікторини пригадали основні правила поводження на дорозі, основні групи дорожніх знаків та правила надання першої до медичної допомоги.

/Files/images/5-81.jpg/Files/images/5-82.jpg

16.10.2019, учні 7 сьомих та дев’ятих класів стали учасниками ІІІ щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного онлайн - конкурсу з предмету «Історія України» (вчитель Якименко О.В), приуроченого до Дня Козацтва «Я – козацького роду!» («Шкільний портал»). Дякуємо дітям за активну участь в конкурсі. Окрема подяка вчителю інформатики Юрченко Т.В за підготовку та технічне забезпечення конкурсу!

/Files/images/5-13.jpg/Files/images/5-14.jpg/Files/images/5-15.jpg/Files/images/5-16.jpg

02.10.2019, діти брали участь у виховних заходах, уроках та вікторинах та долучились до встановлення рекорду в рамках ІІ Всеукраїнського уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» #урок_доброти2019 #happypaw. Дякуємо всім за активну участь.

/Files/images/4-61.jpg

2018-2019 навчальний рік

15.05.2019, учні 8-Б класу разом із вчителем предмету «Мистецтво» Цинкуш Н.В відвідали художню виставку "Живопис і війна. МІКС" Валерія Аргата – художника, митця та учасника АТО. Експозиція картин художника – це розповідь від першої особи, авторське переосмислення реалій, місток, що перекинуто між минулим і майбутнім за допомогою фарби і пензля.

/Files/images/3-16.jpg/Files/images/3-17.jpg

Цікаво та з користю проходять уроки з предмету «Онови здоров’я» (вчитель Якименко О.В). Учні 5-А (класний керівник Юрченко М.Г) та 5-Б (класний керівник Гречка А.В) класів виконали практичну роботу «Саморобки із пластикових виробів». Таким діти долучаються до екологічних акцій із збереження довкілля.

/Files/images/3-05.jpg/Files/images/3-06.jpg/Files/images/3-07.jpg/Files/images/3-08.jpg

Насиченим та цікавим був тиждень перед весняними канікулами. Діти навчались, брали участь у конкурсах та заходах. Так, 20.03.2019, учні нашої школи, вже традиційно, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з історії «Лелека» (вчителі історії Мороз Н.Б та Якименко О.В). Чекаємо на результати. Бажаємо нашим учням перемоги!

/Files/images/1-85.jpg

27.02.2019 у 9-А класі відбувся відкритий. Незвично та цікаво пройшов урок-диспут з української мови на тему "Чи придатна рок-музика для передавання патріотичних думок і настроїв?" (вчитель- Андрощук Ганна Василівна). Учні ілюстрували свої відповіді прикладами сучасних українських рокових пісень. Також на екрані можна було ознайомитися з презентацією, присвяченою сучасним роковим виконавцям. Щиро дякуємо вчителю та учням за сумлінну підготовку до уроку. Бажаємо яскравих занять, творчої наснаги, успіхів у роботі з інноваційними та мультимедійними технологіями!

/Files/images/05-74.jpg/Files/images/05-75.jpg

25.02.2019, видатна дата, день народження видатної поетеси Лесі Українки. Ми не залишили цю подію без уваги. Учениці 5-Б класу Зеленько Маргарита, Матрьоніна Діана та Прокопенко Софія ( класний керівник Гречка А.В) беруть участь в конкурсі читців до дня народження Лесі Українки. Дякуємо дівчатам за активну участь!

/Files/images/05-56.png/Files/images/05-57.png

22.02.2019,учні нашої школи взяли участь в міському проекті «Екошкола» Метінвест Зелений центр Запоріжжя в грі «Що? Де? Коли?». Наш навчальний заклад гідно представили учні 9-А (класний керівник Тоцька А.С) та 8-Б (класний керівник Цинкуш Н.В) класів. Дякуємо нашим активним та відповідальним дітям за активну участь! Молодці!

/Files/images/05-41.jpg/Files/images/05-43.jpg

15.02.2019 в 30 річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан вчителем історії Мороз Н.Б та учнями 10-А класу було проведено захід-реквієм «Солдат війни не вибирає» для учнів 9-10 класів. Діти зібрались аби схилити голови перед тими, кому не судилось дожити до цих днів. Та вшанувати тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості для молодих поколінь.

/Files/images/05-26.jpg/Files/images/05-27.jpg

На передодні свята всіх закоханих, 13.02.2019, дівчата 6-А класу виготовляли сувеніри «Серце» на уроках трудового навчання (вчитель Цинкуш Н.В). Дівчата як справжні майстрині творили красу власноруч. Молодці!

/Files/images/05-18.jpg/Files/images/05-19.jpg

11.02.2019 відбулася цікава та пізнавальна гра "Sport is fun"для учнів 6х класів з англійської мови (вчитель Дідук О.Ю). У чесній та запеклій боротьбі місця розподлилися наступним чином:

1 місце - 6Б клас (класний керівник Кервник Андрощук Г. В.);

2 місце - 6В клас (класний керівник Якименко О. В.);

3 місце - 6А клас (класний керівник Юрченко Т. В.).

Дякуємо учням та їх класним керівникам за гарну підготовку та активну участь. Окрему подяку висловлюємо учням 11-А класу, на чолi з Трофімовою О.В. за допомогу у проведенні гри.

/Files/images/05-24.jpg/Files/images/05-25.jpg

05.02.2019, у 8-Б класі відбувся відкритий урок з трудового навчання (вчитель Цинкуш Н.В). В ході уроку дівчата пригадали етапи створення декоративного виробу, властивості конструкційних матеріалів та створили власні вироби – магніт в стилі дерева -бонсай. До активної практичної діяльності долучились і гості уроку та директор школи Тимошенко Ф.М.

/Files/images/05-01.jpg/Files/images/05-02.jpg/Files/images/05-03.jpg/Files/images/05-04.jpg

05.02.19 р. в 8-Б класі було проведено відкритий урок з елементами квесту з алгебри (вчитель Бондаренко Н.О) з теми "Тотожні перетворення виразів, що містять квадратні корені"

/Files/images/1-10.jpg/Files/images/1-11.jpg/Files/images/1-12.jpg/Files/images/1-13.jpg

Також сьогодні, 31.01.2019, цікаво та пізновально пройшли уроки із предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) у 6-В, 7-А та 8-Б класах. В гості до учнів завітали незвичайні гості із Головного управління Держпраці у Запорізькій області#UkraineNOW#Держпраці. Для дітей провели урок «Права та обов’язки неповнолітніх при працевлаштуванні. Охорона праці на підприємствах» провідні фахівці Головного управління Держпраці у Запорізькій області - Марковська Світлана Павлівна (начальник відділу гігієни праці), Чайковський Сергій Володимирович (державний інспектор відділу гігієни праці) та Семенова Світлана Станіславівна (заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів). Дякуємо нашим гостям за цікаві та надзвичайно актуальні уроки! Чекаємо на нові зустрічі!

/Files/images/04-71.jpg/Files/images/04-72.jpg/Files/images/04-73.jpg/Files/images/04-74.jpg

Весело та цікаво сьогодні, 31.01.2019, пройшли уроки з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) у 5-А та 5-Б класах. Діти разом із вчителем подорожували сторінками підручника та взяли участь у вікторині «Ми це вже знаємо». І головне сьогодні було не перемога, а знання!

/Files/images/04-67.jpg/Files/images/04-68.jpg/Files/images/04-70.jpg/Files/images/04-69.jpg

Цікавий, автентичний, неповторний – це все петриківський розпис. Сьогодні, 28.01.2019, учні 5-Б (класний керівник Гречка А.В), 6-В ( класний керівник Якименко О.В) та 7-А (класний керівник Бойко Ю.С) на уроках образотворчого мистецтва мали змогу доторкнутися до цього чудового виду декоративно-ужиткового мистецтва. До нашої школи завітала із майстер-класами художник та викладач міського палацу дитячої творчості, майстер декоративно-ужиткового мистецтва – Краснокутська Тетяна Федорівна. Ми щиро вдячні майстрині за цікаві та яскраві уроки! Дякуємо!!!

/Files/images/04-53.jpg/Files/images/04-54.jpg/Files/images/04-55.jpg/Files/images/04-56.jpg/Files/images/04-57.jpg/Files/images/04-58.jpg

Ура! Нарешті! Сьогодні, 27.12.2018, на передодні свята наш навчальний заклад отримав довгоочікувану нагороду - диплом учасника рекорду України «Наймасовіший урок Добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня». Дякуємо учням 2-В (вчитель Білоус М.О), 4-Б (вчитель Білецька С.В), 5-Б (класний керівник Гречка А.В), 6-В (класний керівник Якименко О.В), 7-А (класний керівник Бойко Ю.С) та 8-Б (класний керівник Цинкуш Н.В) класів та вчителям за активну участь. Це наша спільна нагорода!!!

/Files/images/03-97.jpg

Цікавими та повчальними є уроки з предмету Основи здоров’я. Так учні 8-Б класу разом із викладачем Якименко О.В створили плакати на тему «Здорове харчування».

/Files/images/03-77.jpg /Files/images/03-79.jpg

15 грудня 2018 р. команда нашої школи "Феміда" прийняла участь у 5 областному правому турнірі , який проходив на базі ЗНУ. Школу представляли учні 9-а класу-Сторчило Олександр, Косіневська Катерина, Раткіна Поліна та Савеленко Анна (вчитель історії та права Скляр І.В). Молодці!

/Files/images/03-64.jpg/Files/images/03-65.jpg/Files/images/03-66.jpg

Наші вчителі та діти взяли участь у Всеукраїнській акції «Наймасовіший урок Добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня» та стали учасниками рекорду України. Вітаємо з отриманням нагороди:

5-А клас – класний керівник Гречка А.В;

6-В клас – класний керівник Якименко О.В;

7-А клас – класний керівник Бойко Ю.С;

8-Б клас – класний керівник Цинкуш .В.

/Files/images/03-26.jpg/Files/images/03-28.jpg/Files/images/03-29.jpg/Files/images/03-30.jpg

Завершується місячник безпеки життєдіяльності. Сьогодні, 30.11.2018, відбулась вікторина «Безпека життєдіяльності» серед учнів 8-10 класів. Під час заходу учні пригадали правила поводження у разі виникнення надзвичайних ситуацій та правила надання першої медичної допомоги. Підсумки гри:

І місце:8-Б клас (класний керівник Цинкуш Н.В);9-Б клас (класний керівник Стрельнікова Л.М).

ІІ місце:8-А клас (класний керівник Боєва М.В);8-В клас (класний керівник Майоренко О.В);9-А клас (класний керівник Тоцька А.С);10-А клас (класний керівник Мороз Н.Б).Дякуємо учням за активну участь!

/Files/images/02-51.jpg/Files/images/02-52.jpg

Місячник безпеки життєдіяльності триває. Так в 6-А класі (класний керівник Юрченко Т.В) відбулась зустріч із головним інспектором ЗМУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області Питуніним Д.В. під час зустрічі дітям нагадали про правила поводження із вогненебезпечними предметами та правилами користування вогнегасником.

/Files/images/02-35.jpg/Files/images/02-36.jpg

Місячник безпеки життєдіяльності триває. Так сьогодні,16.11.2018, здійснено цикл уроків з предмету «Основи здоров’я» (вчитель Якименко О.В) у 5-7 класах. В ході уроків діти пригадали правила поводження із вогнем, правила поводження під час виникнення пожежі та навчились надавати першу медичну допомогу – накладати шини, правильно обробляти рани.

/Files/images/02-24.jpg/Files/images/02-25.jpg

Учні старших класів активно беруть участь у заходах в рамках місячника безпеки життєдіяльності. Саме тому,15.11.2018, учні 8-Б класу (класний керівник Цинкуш Н.В) на уроках з предмету Основи здоров’я (вчитель Якименко О.В) вчились надавати першу долікарську допомогу. Учні накладали шини, перев’язували різноманітні рани та пригадали правила транспортування постраждалих.

/Files/images/02-08.jpg /Files/images/02-26.jpg

14.11.2018, в 7-А класі (класний керівник Бойко Ю.С) відбувся цікавий та неймовірно пізнавальний урок хімії під керівництвом професора Антошки,#Лабораторияпрофессора Антошки,#химия-это круто! В ході уроку діти взяли активну участь в хімічних дослідах та відчули себе маленькими науковцями.

/Files/images/02-04.png/Files/images/02-07.png

Кiлькiсть переглядiв: 673