Результати районного конкурсу " Від творчого вчителя - до творчого учня"

Вітаємо переможців районного конкурсу " Від творчого вчителя - до творчого учня"

Номінація: «Вчитель Нової української школи»

Регеда Діана Олександрівна ІІІ місце

Номінація:«Нова українська школа: дидактичне наповнення»

Гніпа Олена Іванівна ІІІ місце

Номінація:«Нова українська школа: викладання навчальних предметів»Секція «Іноземна мова»

Бадя Оксана Русланівна І місце

(Наказ ТВО Дніпровського району від 01.02.2022 №110)

/Files/images/02-44.jpg

25.09.2019 на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29 (директор Тимошенко Ф.М) відбувся семінар-практикум для заступників директорів з НВР Дніпровського району «Створення ефективного і безпечного освітнього середовища в ході реалізації Концепції «Нова українська школа»».

/Files/images/4-25.jpg/Files/images/4-26.jpg/Files/images/4-27.jpg/Files/images/4-28.jpg

Творчо та із натхненням закінчили робочий тиждень вчителі початкових класів. Сьогодні, 17.05.2019, відбувся майстер-клас із виготовлення картин із вовни в техніці "суха акварель". Дякуємо Олені Євгеніївні за цікавий майстер-клас і можливість долучитися до прекрасного мистецтва створення картини власноруч.

/Files/images/3-25.jpg/Files/images/3-26.jpg/Files/images/3-27.jpg/Files/images/3-28.jpg

План проведення методичного тижня початкової школи

2018-22019 навчальний рік

Назва заходу Зміст Клас Вчитель
1 «Природничий лабіринт» Квест з природознавства 4-Б Білецька С.В
2 «Урок доброти» Гуманне та відповідальне ставлення до тварин 2-В Білоус М.О
3 «Весна прийшла» Я досліджую світ 1-В Гіза А.А
4 «Подорож до країни дружби» Виховний захід 2-Б Гніпа О.І
5 «Найрозумніший» Вікторина 1-Б Грачова О.В
6 «Для чого людині серце» Урок літературного читання 3-Б Демиденко Г.В
7 «Свято мам» Виховний захід 1-А Єгоркіна Р.І
8 «Нумо, хлопці» Виховний захід 4-В Зайцева І.В
9 «Чарівний мішечок» Дидактична гра Група подовженого дня Зеленько О.О
10 «Кінь утік» Урок літературного читання 3-В Регеда Д.О
11 «Народні символи України» Виховний захід Група подовженого дня Рязанцева Ю.В
12 «Як козаки скарб шукали» Квест 3-А Хрипун Л.В
13 «Складання наукового та художнього опису дуба за опорними словами та ілюстраціями» Урок зв’язного мовлення 4-А Швігель Т.І
14 «Свято осені» Виховний захід 2-А Шурхаленко Т.М

Найдобріше та найтепліше свято мам відбулось у школярів 1-А класу (вчитель Єгоркіна Р.І). Діти вітали своїх мам зі святом, брали участь у цікавих конкурсах та вікторині. А допомогли у цьому молодшим школярам учні 5-А класу.

/Files/images/9-51.jpg

Цікаво та весело пройшла вікторина в 1-Б класі (вчитель Грачова О.В) «Найрозумніший». Діти разом із вчителем подорожували країною знань, змагались у кмітливості та винахідливості.

/Files/images/9-50.jpg

Урок літературного читання – це маленька подорож літературною країною, країною мрій та фантазії. Саме в таку нескінченну подорож відправились учні 3-В класу (вчитель Регеда Д.О). Діти разом з вчителем опрацювали казку В.Сухомлинського «Кінь утік».

/Files/images/9-54.jpg

Виховний захід «Подорож до країни Дружби» відбувся в 2-Б класі (вчитель Гніпа О.І). Діти разом із вчителем подорожували країною Добра та Доброзичливості. Вчились бути увічливими та толерантними.

/Files/images/9-49.png

Цікавим та пізнавальним був урок у 1-В класі (вчитель Гіза А.А). В рамках методичного тижня відбувся відкритий захід «Весна прийшла» з предмету «Я досліджую світ». Діти в ході уроку пригадали основні поняття та ознаки весни і весняного настрою. Весна прийшла.

/Files/images/9-47.png

05.12.2018, відбувся відкритий урок в рамках методичного тижня початкової школи «Для чого людині серце» у 3-Б класі (вчитель Демиденко Г.В) з предмету - літературне читання. Захід пройшов у затишній та доброзичливій атмосфері. Дякуємо Ганні Володимирівні за цікавий та повчальний урок.

/Files/images/02-73.jpg/Files/images/02-76.jpg

Цікаво, весело та завзято відбувся виховний захід «А – нумо, хлопці!» у 4-В класі (вчитель Зайцева І.В). Діти разом із вчителем відсвяткували День захисника України та взяли участь у цікавих конкурсах «Козацька звитяга». Також хлопців зі святом привітали дівчата класу.

/Files/images/9-52.jpg

04.10.2018, Всесвітній день тварин. Саме тому в Україні пройшов Всеукраїнський урок доброти – толерантного, гуманного та відповідального ставлення до тварин. Наша школа не стояла осторонь цієї події. Так сьогодні наші до Всеукраїнського уроку долучилисьучні 2-В класу (класний керівник Білоус М.О).

/Files/images/9-45.jpg/Files/images/9-46.jpg

27.09.2018, в 4-Б класі (вчитель Білецька С.В) відбувся цікавий та динамічний захід на природі в рамках міського проекту «Чисте місто» та методичного тижня вчителів початкових класів. Команди класу шукали підказки, розгадували ребуси, пригадували раніше отримані знання з природознавства та шукали скарб. Цікаво було спостерігати за маленькими слідопитами. Сподіваємось дітям було цікаво!

/Files/images/MyCollages 20.jpg